rss

"Jesteśmy po to, aby stworzyć warunki wychowawcze i edukacyjne, żeby rozwijać wszechstronnie dziecko" (cytat L. Wygotski)
10 kw.

Drodzy Rodzice

Wyzwanie ostatnich tygodni sprawiło, że przyszło nam mierzyć się z zupełnie nową rzeczywistością. Przedłużająca się konieczność pozostawania w domu, łączenie pracy zdalnej z opieką nad dziećmi jest z pewnością dla nas wszystkich nie lada wyzwaniem.
Ze swojej strony jak dotychczas będziemy robić wszystko aby nie tylko realizować swoje obowiązki ale przede wszystkim wspomagać Państwa w tym trudnym czasie. Jesteśmy przekonani że wspólnie damy radę i przetrwamy ta próbę na którą właśnie zostaliśmy wystawieni.

Jako Rada Pedagogiczna podczas wideokonferencji na bieżąco omawiamy wszystkie kwestie dotyczące specyfiki obecnego stylu pracy z Państwa dziećmi, wciąż poszukując coraz to lepszych rozwiązań.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, w szczególności zakładki „Zostań w domu”, gdzie systematycznie zamieszczane są materiały, porady, artykuły i wiele innych a także do odwiedzania naszego profilu na Facebooku.

Razem damy radę 🙂